Güzel bir yazın sonuna doğru ...

Merhaba canım arkadaşlarım,

uzun bir zamandan sonra tekrar sizlerin arasında olabiliyorum. Çok güzel ve uzun bir tatilden sonra evime geldim ve temizlik filan derken ancak yazabiliyorum işte.

Her yaz gibi bu yaz da yine annemlerin yanına Didim-Altınkuma gittim ve tam 50 gün tatil yapmış oldum. Eşim malesef yine yanımızda olamadı iş yüzünden ama biz çocuklarla her gün denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarttık.

Bir kaç yeni arkadaş da edindik orada. Ben değil aslında çocuklar daha girişgen oldular yine. Bende onların resimlerini çektim ve sözümü tutuyorum, resimleri blogumda yayınlıyorum. Her gün çocuklarımın nazını, gürültüsünü ve yaramazlıklarını çektiler. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Umarım tekrar görüşürüz.


Bu George abimiz. Gittiğimiz Beach Clup'da çalışıyordu. Herşey için teşekkür ederiz abi.


Bu küçük oğlum Kaan. Karizmatik oğluşum benim ...


Çocukların arkadaşı, güzel çıksın diye uğraştık ama yine de gözlerini tanımayalım diye kapattı ...


Altınkumun o güzelim berak suyunu işte birkaç çocuk böyle çamura dönüştürdüler. Kumları kaldırdılar ve su bulandı tabi ki.


Taha da hergün nerdeyse sabahtan akşama kadar bu ağla balık ve yengeç yakaladı. Eve dönerken de her seferinde kavgayla suya geri attırdım onları ölmesinler diye. Görenler hep bu çocuk sıkılmıyor mu ağ ile dolaşmaktan dediler.

İşte böyle canım arkadaşlarım, yaz bitiyor, ramazan geliyor ve okullar da açılıyor. Umarım bu sefer blog için vakit ayırabilirim çünkü hepinizi çok özledim, örgüleri de özledim. Hepinizi teker teker ziyaret edeceğim söz veriyorum.

En yakın zamanda yeni resimlerle aranızda olurum inşallah. Olamasam da şimdiden hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun ..........
Nalish

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !