Sobelenmişim ...

Canım dostum Emel24 sobelemiş beni. Aslında bu aralar blog için ayıracak vakit bulamıyorum. Büyük oğlum Taha'nın sınıf annesi seçildim ve onlar için koşturup duruyorum. Mayıs ayında okulumuzda kermes de var. Bağış topluyoruz. 23 Nisan gösterimiz de var. Onunla da ben ilgileniyorum. Birde bu aralar misafirlerim hiç bitmiyor. Sizleri ve blogumu çok özledim ama istediğim gibi zaman geçiremiyorum burada. Özürlerimi kabul edin.

 

Bu arada örgüler noldu diye sorarsanız, hmmmmmm, onlara da ara veriyorum mecburen. Yeni bir şeyler yok bende, bir yelek ördüm kendime, şu an da yine bir şal var elimde. Eeeehhh bir de birsürü yarım iş var yine bende. Gelelim sobemize.

 

 

SOBE SOBE SOBEEEE

 

1-yapmak isteyipte yapamadıklarım?

aslında hayatımda istediğim neredeyse herşeyi yapabildim. Birtek dikiş dikmeği öğrenmek isterdim ama onun da zamanı var herhalde.

2-hayattan keyif aldığım şeyler?

eşim, çocuklarım ve ben, en keyif aldığım yer onların yanı. Onların yanında herşeyin tadı, kokusu, görünüşü değişiyor benim için.

3-yemeyi ve yapmayı en sevdiğiniz yemek?

aslında yemekle pek aram yoktur ama bir düşüneyim ... ... ... ekşili sebzeli topköfte çorbasını hem güzel yaparım hemde severek yerim.

4-evliliğiniz evlenmeden önceki beklentilerinizi karşıladı mı?

tamamen karşıladı hatta beklemediğim kadar mutluluğu verdi eşim bana.

5-şimdiki aklınız olsa yine evlenirmiydiniz?

hemde yine hiç tereddüt etmeden

6-seçme şansınız olsa başka bir ülkede yaşamak istermiydiniz?

aslında isterdim nede olsa almanya doğma büymeliğim ama almanya'yı değil de hollandayı seçerdim.

7-günün ençok hangi vaktini seversiniz?

çocuklarım saat 21 de yattıktan sonra eşim gelene kadar zaman tamamen benim (tabi ki işler olmasa) ama en keyif aldığım saatler ozaman.

8-enson okuduğunuz kitap hangisi tavsiye edermisiniz tavsiye edebileceğiniz başka kitap var mı?

Şu an da okuduğum kitabın adı Annelerin Çilesi yazarı da Kemalettin Tuğcu. Aslında Taha için aldım ama ona vermeden önce ben okumak istedim. Ancak bitince tavsiye edebilirim herhalde. 

 

Şu an kimi sobeliyeceğimi bilmiyorum. Son zamanlarda kimseyi ziyaret edemediğim için de kimin sobelenmediğini hiç bilmiyorum ama yine bir arkadaşımı seçeceğim.

 

http://harosa.blogcu.com/

 

Hadi cevaplarını bekliyorum .... Şimdiden teşekkür ederim ....

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !